Časovanie aktivít - ZeRi

Každá zmena, ktorú v tejto realite robíme a každé zahájenie novej dôležite judalosti alebo procesu nesie v sebe pečať energie okamihu, v ktorej vznikla. Táto kvalita následne sprevádza celý vývoj a život, ktorý zmena alebo udalosť na začiatku iniciujú.

Umenie vyhľadania prospešných dátumov nazývané ako ZeRi je kombináciou astronómie, astrológie a dlhodobých historických pozorovaní vzorcov jemných energií, ktoré vytvárajú korelačné vzťahy z udalosťami nášho života. Cieľom techník je vyhľadať najlepšíd eň a hodinu, ktoré sú v harmonickej rezonancii s cieľom a zámerom aktivity, človekom pre ktorého je určená a priestorom v ktorom sa deje. Ako príklad môže byť výber termínu pre svadbu, založenie novej firmy, dlhodobé investície alebo nasťahovanie sa do nových priestorov a podobne.

Ak robíte správne veci vo vhodnom dni a čase, Vaša šanca na úspech sa zvyšuje. Plávate po prúde a vitálna energia koncentrovaná v čase a priestore Vám dáva podporu, aby ste s menším úsilím dokázali dosahovať väčšie veci ľahšie v živote.

K tomu počas desiatok generácií čínski mudrci vyvíjali nástroje a techniky na skúmanie energie prejavujúcej sa v časových cykloch v našej realite.

Od obdobia troch kráľovstiev a dynastie Han sa rozvíjalo poznanie v technikách ako ShenSha, ShiErZhiShen, ErShi Ba Su, DouShou, Wu Tu, Dong Gong, QiMenDunJia, LiuRen, ZiBaiJiuXing, XuanKongDaGua, QiZheng Si YouTianXing a ďalších. Každá z nich popisuje vlastnosti času inými nástrojmi a má svoje aplikačné techniky pre prax výberu vhodných dátumov.

Close Menu

Prosím vyplňte nasledujúci formulár a my Vás budeme
kontaktovať.

Objednávka

*Poštovné účtujeme podľa platného cenníka Slovenskej pošty.

Prosím vyplňte nasledujúci formulár a my Vás budeme
kontaktovať.

Objednávka

*Poštovné účtujeme podľa platného cenníka Slovenskej pošty.