5 kľúčových akčných krokov k úspešnému roku 2022

1. Očistiť sa od negatívnych energii

 2. Zvýšite svoje pozitívne vibrácie

  3. Aktivujte svoju intuíciu

  4. Polarizujte svoju sféru vplyvu

  5. Napíšte svoj vlastný úspešný životný príbeh 

Ak vás to zajalo, tu je akčný plán. Musíte začať hneď aby ste využili pozitívnu energiu týchto dni.

Urobte všetkých 5 krokov, je to súbor, môžete preskočiť 2-4. Musíte urobiť 1 a 5.

Keďže je to pre vás osobne, musíte si to prispôsobiť pre váš dom a vašu osobu.

Potrebujte pôdorys vášho domu. Zamerajte si geometricky smer, a zamerajte si svetové strany. Zvládnete to kompasom. Postavíte sa do stredu domu a kompasom zamerajte svetové strany a zaznačte si ich do pôdorysu. Môžete použiť svoj mobilný telefón, určite tam nájdete kompas.

Svoj osobný osudový sektor vnútornej sily, voláme ho Qi Men  destiny palace.

Ako zistiť svoj Qi Men sektor:

Registrujte sa na stránke:

Nebojte sa, je to zadarmo a bezpečné. Potrebujte zadať svoj email a určiť si heslo.

http://bazibz.masteryacademy.com/

Zadajte svoj dátum narodenia aj s hodinou narodenia, pre  
väčšiu presnosť.
 

Pozrite si svoj sektor s ochrannou energiou.

 Aktivácia: 

1. Očistiť sa od negatívnych energii

Urobte si energetický detox. Vedome odstráňte všetky bloky z minulých období, krivdy, negatívne myšlienky, choroby, problémy… Neprinášajte si negatívnu energiu do nového roku a raz a vyčistite svoju energiu.

Meditácia: 12. januára 2022 od 12:00 do 1:00 hod v noci. Znamená to, že 11.1. v noci sa pripravíte, a akonáhle prejde 12. hodina, je 12. január. Choďte do východnej časti svojho domu a sadnite si chrbtom ku vášmu Qi Men ochrannému smeru. Vyčistíte negatívne energetické bloky. Čistí sa zvnútra von, liečivou energiou ohňa.

 

Zapáľte si malú sviečku, a precíťte ako teplo ohňa prechádza cez vaše telo, od hlavy smerom k nohám a očisťuje a spaľuje v ohni vaše bloky. Vedome pracujte na očiste 10-15 minút.

Ak Vám nie je príjemná predstava ohňa, urobte si očistu vodou, sila vody v Januári je obzvlášť magická a silná. Postavte si pohár vody pred seba, všetky negatívne bloky predošlých období pošleme do pohára, po meditácii vodu z pohára musíme vyliať.

Kľudne použite vaše vedomosti čakrového systému.

2. Zvýšite svoje pozitívne vibrácie

Po očistení sa napustite pozitívnou energiou a vibráciami, a potom budete zvyšovať svoju vibračnú energiu a napustite ju pozitívnou energiou, po očistení musíte zvýšiť späť svoje pozitívne vibrácie. 

Meditácia: 13. januára 2022, ráno medzi 5-7 hodinou, choďte do juho-východnej časti svojho domu a sadnite si chrbtom ku vášmu Qi Men osobnému osudovému smeru. 

Ukľudním svoju myseľ,  začneme pracovať na našom vnútornom pocite naplnenosti pozitívnou energiou, pocitmi až do stavu, že budeme cítiť dostatok na všetkých úrovniach. Pracujte vedome na svojom pocite dostatku vo všetkých pre vás dôležitých smeroch. Dĺžka tejto meditácie je individuálna.

Choďte až po pocit, keď budete cítiť, že máte všetkého dostatok.

…som dosť dobý/á

…som dosť milovaný/á

…som dosť bohatý/á

…som dosť úspešný/á

…som dosť rešpektovaný/á

Moje potreby sú dosť naplnené…

3. Aktivujte svoju intuíciu

Aktivujte svoju intuíciu. Vedome pracujte na tom  aby ste sa viac riadili svojou intuíciou, viac sa spojili so svojím strážnym božstvom, anjelom… akokoľvek to chcete nazvať, je to vaše podvedomie. Je to vaša vnútorná sila. Ak sa aktívnejšie zladíte s touto energiou, budete veci robiť správne. Ak hrozí nebezpečenstvo, udrží vás mimo nebezpečenstva. Ak sa vyskytne problém, upozorní vás na potenciálny problém. Ste vždy milovaní a vedení.

Meditácia: 17. 1. 2022, ráno 07:00-09:00 ,Juhovýchodný sektor vo vašom dome, chrbtom ku Qi Men osobný  smer/ Qi Men destiny palace

Spojte sa s vlastným vnútorným strážcom a požiadajte o pomoc, aby ste videli možnosti a mali odvahu každý deň v každom smere konať tak aby ste napĺňali svoj príbeh podľa vašich predstav.

Kľudne sa usaďte a začnite rozhovor sám zo sebou. Ako by som sa chcela cítiť v roku 2022? Čo a ako by som chcela dosiahnuť? Lásku, bohatstvo, múdrosť, mentorov, odvahu, vnútorné vedenie po spirituálnej ceste…

Môžeme si pripraviť osobnú mantru, ktorá nám pomôže na našej ceste.

Napr.: Každou deň a každou sekundou chcem byť lepšia, chcem vidieť svoje možnosti, chcem mať guráž napĺňať svoj príbeh a žiť podľa seba…

 

4. Polarizujte svoju sféru vplyvu

Keď aktivujete svoju intuíciu, mohli by ste polarizovať svoju sféru vplyvu, pretože sa chcete dostať dopredu. Potrebujete pomoc. Potrebujete mať možnosť ovplyvňovať ľudí. Ak nedokážete ovplyvňovať ľudí, svoju manželku, rodinu, deti, manžela. Je veľmi ťažké komunikovať to, čo chcete. Je veľmi ťažké im pomôcť, pretože ich nemôžete ovplyvniť. Je veľmi ťažké odovzdať im svoje posolstvo, pretože na nich nemáte vplyv. Takže v podstate mnohokrát nedostanete to, čo chcete, pretože nedokážete vyvolať pomoc iných ľudí. Nie ste vplyvní. Možno by ste mali pred vstupom do roka zväčšiť svoju sféru vplyvu.

Meditácia: 17. 1. 2022, večer 21:30-23:00,Juhovýchodný sektor vo vašom dome, chrbtom ku Qi Men osobný  smer/ Qi Men destiny palace

 Sadnite si chrbtom ku vášmu Qi Men osobnému osudovému smeru. Ukľudním svoju myseľ,  začneme pracovať. Premýšľajte o ľuďoch, ktorých chcete ovplyvniť, a o tom, aké posolstvo im chcete odovzdať.

Premyslite si čo chcete komu povedať. Koho chcem ovplyvniť tento rok? Čo mu chcem ponúknuť? Ako mu chcem pomôcť? Akú pomoc chcem ja a od koho?

Hovorte sami so sebou: “Ľahko a bez námahy ovplyvňujem a aktivoval som vplyv”.

Ak máte pocit, že to sami nezvládnete, v meditácii požiadajte o pomoc mentorov. Je to ako učenie v sne, odpovede vám prídu v meditácii.

Dobre si premyslite ako budete postupovať, aby sa z pozitívneho vplyvu nestalo manipulovanie.

 

5. Napíšte svoj vlastný úspešný životný príbeh – najdôležitejší krok.

Napíšte svoj vlastný príbeh na rok 2022, ktorý je najdôležitejší. Vy ste režisérom, navrhnite a napíšte svoj vlastný príbeh pre rok 2022. Aby ste si uvedomili a stali sa tým, čo napíšete na papier, stane sa vašou realitou.

Meditácia: 20. 1. 2022, ráno 07:00-09:00 ,Juhovýchodný sektor vo vašom dome, chrbtom ku Qi Men osobný  smer/ Qi Men destiny palace

Vyčistite si myseľ. Zavrite oči, počítajte od 64 do 1. Kde budete cítiť, že ste pripravený, otvorte oči a začnite písať. Napíšte, kde ste boli / čo ste prekonali v minulosti / výzvy, o ktorých viete, a ako ukončíte tento rok. Vyberte si svoj výsledok.

Chcete byt hrdina, alebo obeť?

Chcete byt milovaný alebo sám?

Chcete byt úspešný alebo obeť okolnosti?

Všetko je vo vašich rukách, napíšte si scenár najašeného roku vo vašom živote.

 

Želám vám veľa šťastia a pozitívnej tvorivej energie.

S pozdravom Radka Fronkova

Close Menu

Prosím vyplňte nasledujúci formulár a my Vás budeme
kontaktovať.

Objednávka

*Poštovné účtujeme podľa platného cenníka Slovenskej pošty.

Prosím vyplňte nasledujúci formulár a my Vás budeme
kontaktovať.

Objednávka

*Poštovné účtujeme podľa platného cenníka Slovenskej pošty.